Author Topic: Střed a koncový tlumič na scirocco  (Read 8411 times)

Offline mie009

  • registrovaný uživatel
  • **
  • Posts: 1858
  • Navigator
Re: Střed a koncový tlumič na scirocco
« Reply #15 on: November 16, 2010, 19:00:19 PM »
Zajimavé. Ale poraď která verze je lepši? Od toho Powersprintu nebo Supersprintu? Ten supersprint je levnějši ta první verze ale nechci to nějak moc uřvaný. Ten supersprint ma totiž dvě možnosti jen trubka nebo i mezi tlumičem a ten powersprint jen z tim mezi tlumičem. Chci to tak aby se v tom autě dalo vydržet. Převařit tu trubku by asi nebyl problem ale v tom supersprintu nemaj žadné technické data.
« Last Edit: November 16, 2010, 19:04:24 PM by mie009 »
Scirocco 1.5 JB new project
Fiat Grande Punto 1.2

Offline Lucas

  • registrovaný uživatel
  • **
  • Posts: 8113
  • jedééééééém
Re: Střed a koncový tlumič na scirocco
« Reply #16 on: November 16, 2010, 23:03:24 PM »
Homologovana a tissi bude samorejme ta verze se stredovym tlumicem ;)
Scirocco MK2 1.8 16V KR stage 2 in progress 2xKx2xVKxPS

Offline mie009

  • registrovaný uživatel
  • **
  • Posts: 1858
  • Navigator
Re: Střed a koncový tlumič na scirocco
« Reply #17 on: November 17, 2010, 15:12:01 PM »
Njn. Ale tak jestli to nebude tak uřvane že po 5 minutach jizdy mi pukne hlava jestli to bude takové jak to mám nebo mirně hlučnějši tak mi to nevadí.
Scirocco 1.5 JB new project
Fiat Grande Punto 1.2

Offline Mates

  • registrovaný uživatel
  • **
  • Posts: 2153
Re: Střed a koncový tlumič na scirocco
« Reply #18 on: November 17, 2010, 16:10:49 PM »
mie tohle ti výrobce ani nikdo jinej neřekne, je to hold na tom jestli si to koupíš a vyzkoušíš nebo ne ::) polemizovat tu o tom jak moc velkej to bude dělat bordel je zbytečný ::)

osobně si myslim že když si koupíš komplet supr/powersprint včetně koncovýho tlumiče tak to bude ok a bude to mít zajímavej zvuk aniž bys měl pak hlavu jak pátrací balón.. je to na tobě, každopádně jestli máš prachy tak si kup ten suprsprint.. mám zkušenosti se svodama od týhle značky a zbytek vejfuku je dodělávanej homemade a funguje to dobře nakonec to bylo vidět i v milovicích.. samozřejmě komplet bude předpokládám ještě lepší
Mk II GTL, 1.8 16v, kamei
MK II GTX, 1.8 GASPOWER, wintercar
něco málo MK l

Offline Lucas

  • registrovaný uživatel
  • **
  • Posts: 8113
  • jedééééééém
Re: Střed a koncový tlumič na scirocco
« Reply #19 on: November 17, 2010, 16:39:22 PM »
pov ma svody SS a zbytek PS se stredovym tlumicem a rika ze je to hlasity, ja to mam jen svody a koncak a prijde mi to hlucny. Takze otazka je jak komu co prijde hlucny ;) A vzhledem k tomu ze to auto nepouzivam kazdy den tak mi to ani nevadi ;)
Scirocco MK2 1.8 16V KR stage 2 in progress 2xKx2xVKxPS

Offline mie009

  • registrovaný uživatel
  • **
  • Posts: 1858
  • Navigator
Re: Střed a koncový tlumič na scirocco
« Reply #20 on: November 17, 2010, 16:43:54 PM »
No ja to auto taky nepouživam každy den. Jinak moje sciro je taky dosc hlučné. No pravě že model bez prostředního tlumiče je dost levnějši. A nezdalo se mi tvoje auto nějak extra hlučné. No uvidime. Zatim to nekupuju asi až přišti měsic nebo po svatcich. A podle peněz se rozhodnu mezi powersprintem a supersprintem. Trošku je blbé že maj vždy stejné koncovky a nejde si vybrat s jinych.
Scirocco 1.5 JB new project
Fiat Grande Punto 1.2