Author Topic: Jarní sraz Scirocco Na Staré poště 10.-12.5 2019  (Read 1573 times)

Offline Duch007 alias Mrtvý Bond

  • Člen CSSC
  • registrovaný uživatel
  • ****
  • Posts: 1176
  • scirocco nej motokára na světě prostě srdeční tep
Jarní sraz Scirocco Na Staré poště 10.-12.5 2019
« on: February 14, 2019, 11:57:08 AM »
Jarní scirocco sraz 10. – 12. 05. 2019




Kde: Jeseníky – Bělá pod Pradědem, Filipovice 27

Ubytování: Hotel Stará Pošta***

Ubytování by bylo opět v „Depandanci“ – baráček maximálně pro 30 osob (předběžně máme zablokovány dvě budovy).

Rozložení pokojů:

Depandance 2 - 3x dvoulůžkový, 2x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový, 1x pětilůžkový
a 1x sedmilůžkový.

Depandance 1 – 4x třílůžkový, 1x dvoulůžkový, 2x pětilůžkový, 1x šestilůžkový.

Na pokojích jsou převážně manželské postele, skříně, umyvadlo. 2x koupelna na každé budově (záchod, sprcha – vana společná vždy pro 1.patro).
Jako skupina budeme využívat suterén druhé budovy, kde máme k dispozici společenskou místnost + kuchyňku (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a základní kusy nádobí) + záchody výhradně pro suterén.

Ceny:
   440 KČ/ dospělá osoba/noc se snídaní
   290 KČ/ dítě 4-15 let/noc se snídaní
   
Platba bude vyúčtována u každého při příjezdu – peníze vybírá Terka .
(Možnost platit pobyt kartou – po domluvě – hlásit předem).

Ceny zahrnují:

Ubytování pokoje Ekonomy (depandance), snídaně formou švédského stolu, parkovné u hotelu, wi-fi připojení (pouze na hlavní budově hotelu), volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu, možnost využívání společenských prostorů a kuchyňky.

Informace ohledně programu:

Jako doposud, i letos je to sraz bez konkrétního programu. V okolí hotelu se nachází nespočet krásných míst, která doporučuji navštívit.  Případně je možné v sobotu uspořádat nějaký společný výlet, pro ty, kteří budou chtít (např. nedaleké Termální lázně Velké Losiny)

Doplňkové informace:

Hotelová restaurace je otevřeny po celý den – možnost výběru z nápojového a jídelního lístku denně do 22:00 hodin. Můžete si také přiobjednat masáže (celková, částečná, lávové kameny a medová masáž) + nebo zapnutí sauny za 170 KČ/sauna/hodina.

Rezervace:

Rezervace u Terky buď na fb „Tess Sladká”, anebo pomocí emailu sladka@ppsadvokati.cz (prosím do předmětu uveďte Scirocco sraz).
   
   Napište vždy počet osob (dospělé a děti) + jaký pokoj (dvoulůžkový atd…popřípadě jestli Vám nevadí sdílet pokoj s někým jiným).
« Last Edit: July 15, 2019, 22:36:14 PM by araman »
líbí se mi scirocco, a proto jsem si ho pořídil :D :P :P

Offline speed

  • majitel MK1
  • Global Moderator
  • registrovaný uživatel
  • *****
  • Posts: 12361
  • ........mik mik...........
Re: Jarní sraz Scirocco Na Staré poště 10.-12.5 2019
« Reply #1 on: May 12, 2019, 13:14:57 PM »
Tak hlásím příjezd dom, srázek parádní, já spokojené, Vojtík extra spokojené , maminka spokojená a odpočinutá (probudili sme ju když sme přijeli ) , takže za nás 100% .... 8) 8) 8)

PS. Ještě že sme nejeli šírem, celó cestu dom chcanec jak sviňa  ;D ;D
Scirocco MK1 75  2.0 GTi  16V   9A
Mitsu Galant  97´ 2.0 16V  (LPG) žralok
Toyota Yaris mk1 1,0 "zlaťák"
BMW E46 touring  2,0 105kw

Jestli se v tym Sciroccu zabiješ, tak mi nechoď na oči !!!!  Martina

Offline sami

  • registrovaný uživatel
  • **
  • Posts: 84
Re: Jarní sraz Scirocco Na Staré poště 10.-12.5 2019
« Reply #2 on: May 12, 2019, 15:16:26 PM »
Tak sme sa dokotúlali aj my, cesta fuj a cez kopce riadne hmly. Ale sme v pohode pekný víkend za nami . Tak zas nabudúce snáď už bude telpejšie a užijeme viac aut. Dík za všetko a : ať to jezdí  ;) :D

Offline milo

  • Člen CSSC
  • registrovaný uživatel
  • ****
  • Posts: 885
Re: Jarní sraz Scirocco Na Staré poště 10.-12.5 2019
« Reply #3 on: May 12, 2019, 17:41:57 PM »
Aj mi už doma ,cesta dobrá relax diky vám všetkým super, radi sme vás po tak dlhej dobe opäť videli a za mesiac a kúsok povinne minimálne v tejto zostave sa dúfam zase vidíme  ;)

Offline Duch007 alias Mrtvý Bond

  • Člen CSSC
  • registrovaný uživatel
  • ****
  • Posts: 1176
  • scirocco nej motokára na světě prostě srdeční tep
Re: Jarní sraz Scirocco Na Staré poště 10.-12.5 2019
« Reply #4 on: May 12, 2019, 19:17:07 PM »
Zdarec také hlásíme příjezd domu. Bylo to super a rádi jsme Vás viděli. Tak zas příště  ;)   8)  :P
líbí se mi scirocco, a proto jsem si ho pořídil :D :P :P